Ata votuan masivisht per keto propozime”, theksoi Haxhiu

Ata votuan masivisht per keto propozime”, theksoi Haxhiu “Nuk nuk jemi lorsque partite tjera, ne ua kemi treguar qytetareve se cilet jane kandidatet tane per kryeminister dhe chairman. “Ne elizabeth dime se na duhen 80 deputete per te qene ne Kuvend ne diten kur zgjidhet presidenti. Une besoj qe subjektet politike kane marre mesazhin nga […]